Türk Treyler Sektörünün Dünya Pazarındaki Yeri
Türk Treyler Sektörü özellikle son 20 yılda büyük gelişmelere imza atmıştır. Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, Batı ve Doğu Avrupa, Kuzey Afrika’yı kapsayan bir üretim merkezi haline gelen Türk Treyler Sektörü, farklı ürün sunumları ile dikkat çekmektedir.

Treyler üretimleri konusunda seri üretim yapılması ve ihtiyaçları karşılayacak treyler çeşitlerinin üretilmesi sayesinde yabancı müşteri portföyü artmış ve treyler piyasası canlılık kazanmaya başlamıştır. Ülke ekonomimizin önemli bir bölümünü etkileyen taşımacılık sektöründe kullanılan treyler türü araçların yerli üretim olmaları da garantili sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır.

Türk Treyler Sektörü yerli markaları ve farklı ürün seçenekleri ile Dünya pazarındaki yerini almıştır. Düzce treyler firması Bey Treyler de büyümeye açılmış ve seri üretimleri ile taşımacılık ve ulaştırma sektörüne katkı sağlayan firmalardan biri haline gelmiştir. Tüm treyler ve çeşitlerinin gerekli onay belgeleri ve kontrolleri yapılmıştır. Kalite ve güvenin esas alındığı firmada treyler ve çeşitleri en uygun fiyata satışa sunulmaktadır.

BEY METAL AHŞAP

Bey Metal

Whatsapp Destek
Çevrimiçi